Wróć

Witajcie na nowej stronie NorDan Polska.

Zmieniają się nasze fabryki. Zmienia się struktura i organizacja firmy. Zmieniła się więc także nasza internetowa wizytówka.

Kim jesteśmy?

NorDan Polska jest częścią NorDan Gruppen AS , skandynawskiego producenta okien i drzwi drewnianych i drewniano-aluminiowych.

NorDan został założony w 1926 roku w Norwegii. W ciągu nieomal 100 lat istnienia stał się jednym z największych europejskich producentów okien i drzwi drewnianych i drewniano-aluminiowych. W tej chwili grupę tworzy 11 zakładów produkcyjnych, 25 biur sprzedaży i ponad 1800 pracowników . Pozwala to osiągnąć przychody na poziomie 1,5 miliarda złotych.

NorDan rozpoczął działalność w Polsce 18 lat temu. Obecnie to aż 3 zakłady produkcyjne zlokalizowane w zachodniej wielkopolsce, w Wolsztynie oraz Powodowie. Dostarczają one produkty na główne rynki zbytu Grupy NorDan , którymi są : Skandynawia , Wielka Brytania , Irlandia i Kraje Bałtyckie. Oprócz wytwarzania i sprzedaży okien i drzwi polski oddział jest także centrum kompetencji i wsparcia dla wszystkich spółek Grupy NorDan w zakresie organizacji i zarządzania produkcją.

Czym się zajmujemy?

Produkcją okien i drzwi drewnianych przy użyciu światowej klasy komponentów. To nasza praca, jak również pasja. NorDan Polska łączy 90 lat doświadczenia z innowacyjnością oraz renomą norweskiego producenta. Wszystko to uzupełnione o polską rzetelność i solidność daje efekt w postaci zadowolonych klientów w wielu krajach.

Co będziemy publikować?

  • Na naszej stronie znajdziecie wszelkiego rodzaju informacje dotyczące naszych produktów.
  • Porady, wskazówki i bieżące informacje dotyczące dziedzin związanych z naszą działalnością.
  • Znajdziecie tu także informacje o innych aktywnościach naszej firmy.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie. W tym miejscu zawsze znajdziecie aktualne informacje.

NorDan otwiera się na ludzi i pomaga w realizacji ich marzeń kierując się filozofią „Perfect Samspil”mar 12, 2020

Skandynawska jakość i polska solidność. Poznaj NorDan